آنچه مردان دوست دارند زنان بدانند | بیماری

: پربیننده ترین هـا

شوهر شما یه شوهر سنتیه؟ اگه این طوره اجازه بدین بعضی از رموزی رو که ممکنه اون نتونه با شما در میان بزاره ما به شما بگیم.

غیرمستقیم حرف می زنه

واسه خیلی از مردان راحت تره که به طور غیر مستقیم درباره خواسته های شون حرف بزنن در این حالت بهتره شما از اون سوال کنین. اینکه واسه آخر هفته چی دلش می خواد. یا مثلا اولین بار که شما رو دید چه حسی داشت. پاسخش می تونه احساس اونو به شما روشن کرده و شما رو به هم نزدیکتر کنه.

مردان با عمل می گن «دوستت دارم»

بعضی از مردان بهتر می دونن احساسشون رو در عمل نشون بدن نه در کلمات. همسر شما می تونه با تمیز کردن خونه یا شستن ظرفها به شما بگه که دوست تون داره. هر چیزی که باعث آسایش شما شه.

مردان تعهد رو جدی می گیرن

این در مورد مردان بسیار شایعه که می گن از تعهد می ترسن اما دلایل نشون میده مردان نگاهشون به ازدواج جدیه. اونا ممکنه دیر این کار رو بکنن چون میخوان مطمئن شن که همه چیزرا خوب پیش می برن. تو یه بررسی از مردان مشخص شد ۹۰ درصد از اونا اقرار کردن که اگه بخوان دوباره ازدواج کنن، انتخاب شون عوض نمی شه.

اون واقعا به شما گوش میکنه

وقتی که در حال گوش دادن به صحبت کس دیگه ای هستین ممکنه با تکون دادن سر یا کلمات مانند « میدونم» نشون بدین که در حال شنیدن حرفش هستین اما خیلی از مردان این کار رو نمی کنن. اینکه مردی هیچ چیزی بیان نمی کنه معنیش این نیس که به شما گوش نمی کنه شاید ترجیح اون این باشه که بی سر و صدا حرفاتون رو بشنوه.

اونا فعالیت مشترک میخوان

مردان روابط زناشویی شون رو با همسرشون با انجام فعالیتای مشترک تحکیم می بخشن تا اینکه افکار و احساسات شون رو به اشتراک بذارن. واسه خیلی از مردان فعالیتای ورزشی و روابط جنسی اونا رو از دید احساسی به همسرشون نزدیک می کنه.

مردان وقتی رو واسه خودشون میخوان

در حالی که فعالیتای مشترک مهم هستن مردان هم وقتی رو واسه خودشون نیاز دارن. این که از کار در باغچه لذت ببره یا به باشگاه ورزشی بره و … بهتره اونو به انجام سرگرمیایی که دوست داره، تشویق کنین. وقتی که هر دو طرف فضای لازم واسه پرورش خود رو دارا باشن، از بودن با هم بیشتر حال می کنن.

از پدرانشون یاد می گیرن

اگه می خواید بدونین که یه مردن چیجوری در رابطه عمل می کنه کافیه پدرش رو بشناسین. این که اونا چیجوری با هم رفتار میکنن و روابطش با همسرش چطوره می تونه یه پیش بینی از مرد زندگی تون به شما بده.

اونا سریع تر از شمان

زنان تجارب و خاطرات منفی و حتی استرس و اضطراب رو زمان طولانی تری با خود نگه میدارند. در مقابل مردان با سرعت بیشتری این خاطرات رو فراموش میکنن و پس در حالی که شما هنوز ممکنه از حرفای دیشب ناراحت باشین، همسرتون اصلا اونا رو به یاد نمی آورد.

مردان به تشکر عکس العمل نشون میدن

تشکر همسر شما ممکنه با کاری که انجام میده به طور کامل فرق داشته باشه. تحقیقات نشون داده که مردان دهندگی بیشتری از خود نشون میدن وقتی که همسران شون اونا رو در مسائل دخالت میدن و از اونا کمک می گیرن.

منبع: پرسیار

.

منبع :